Press "Enter" to skip to content

Par mums

Mūsdienu vidē ir ļoti grūti izdzīvot tikai ar stūra veikaliņu. Ja gribi, lai tavs bizness aug un attīstās, ir nepieciešama klātbūtne arī digitālajā vidē – Facebook, Twitter, jāuzbūvē mājaslapa, u.c. Labā ziņa ir tā, ka lielākā daļa uzņēmēju to ir sapratuši un šīs platformas attīsta. Tomēr, sliktā ziņa ir tā, ka, uzsākot darbību internetā, konkurence vairs nav tikai ar kaimiņu veikaliem.

Tu sāc konkurēt ar visiem veikaliem, kas pārdod kaut ko līdzīgu tavējam, nemaz nerunājot par vietējiem un globālajiem e-komercijas gigantiem, kas visi sacenšas par pircēju uzmanību un augstajām vietām meklētaja rezultātos. Šādā kompānijā ir grūti tikt pamanītam, īpaši strādājot atsevišķi…

Storby mērķis ir palīdzēt mūsu vietējiem dizaineriem un amatniekiem konkurēt šajā vidē, piedāvājot vienotu platformu, kurā tie var izvietot savas preces. Strādajot kopā un konkurējot vienā platformā, jebkurš Latvijas mazais uzņēmējs ir spējīgs būt viena klikšķa attālumā no sava potenciālā pircēja ekrāna.

Mēs piedāvājam mūsdienīgu platformu ar plašu funkcionalitāti, kas sevī ietver visu tirgotājam nepieciešamo – statistiku par apmeklētību, pasūtījumu pārskatu, personalizēšanas iespējas un pilnu kontroli pār saviem ienākumiem. Tas viss vienā ērti lietojamā platformā, bez jebkādām saistībām.

Papildus, mēs tirgotājiem, kuri izvieto savus izstrādajumus Storby, palīdzam ar dažādu multimediju failu izstrādi – foto, video, utt., kurus tie var brīvi izmantot pēc savas vajadzības. Vairāk par to varat izlasīt mūsu vispārējos noteikumos.

Pircējiem, kas vēlas atbalstīt vietējos dizainerus un amatniekus, tagad ir iespēja to darīt nepavadot lieku laiku to meklēšanai forumos vai nedrošās mājaslapās. Pircējiem salīdzināšanai vairs nav jāmeklē informācija vairākās atsevišķās uzņēmēju mājas lapās un jāpielāgojas dažādiem izkārtojumiem un kategorizācijām. To visu var atrast Storby.

Mēs ielūdzam vietējos dizainerus un amatniekus izmantot plašo Storby funkciju klāstu, lai optimizētu savu pārdošanu, un aicina pircējus atbalstīt pašmāju ražotajus, izveloties tieši viņu piedāvātās preces.

Laipni lūdzam Storby!

© Storby 2021
X