Meitenēm

Sadaļā Meitenēm pieejams kaut kas katrai gaumei no Latvijas vietējiem ražotajiem. Apskati plašo piedāvājumu un izpēti Storby!

Varbūt tevi ieinteresēs ne tikai Meitenēm. Pieejamas arī sadaļas, kā mēbeles, apģērbi, aksesuāri, apavi, sporta preces vai plašais rokdarbu klāsts.

Storby ir jauns interneta veikals Latvijā. Tā mērķis ir radīt mūsdienīgu un pieejamu digitālu platformu Latvijas tirgotājiem, uzņēmējiem, dizaineriem, u.c., lai palīdzētu tiem pārdot preces online vidē. Piedevām, šāds risinājums atvieglina dzīvi arī pircējiem, jo vairs nav jāapmeklē vairākas mājas lapas, lai atrastu meklēto.

Pirms Storby, Latvijas amatnieku veikumi bija izkaisīti plašajā tīmeklī. Katram bija jārūpējas par sava online veikala izveidošanu un uzturešanu, paļaujoties, ka tas uzrādīsies pirmajā Google meklētaja lapaspusē.

Storby ļauj šīs izmaksas samazināt, piedāvājot mūsdienīgu platformu preču izvietošanai, statistikas apkopošanai, pirkumu un piegādes izsekošanai un pat maksājumu pārskatam.

Preču izvietošana Storby ir pilnīgi bezmaksas! Storby iekasē tikai 5% komisiju no pārdotā, lai nodrošinātu platformas uzturēšanu un ilgtspējību.

Storby velas radīt pēc iespējas draudzīgaku vidi gan pircejiem, gan vietējiem tirgotājiem, dizaineriem, uzņemējiem. Lai to panāktu, Storby sadarbojas ar mājas lapas lietotājiem un uzklausa viņu ieteikumus, jo lapa ir domāta tieši viņiem!

Visu šo iemeslu dēļ, vietejie dizineri, tirgotāji, amatnieki un citi uzņēmēji, izvēlas savas preces izvietot tieši Storby. Viņi zin, ka lapa ir uzticama, droša un ka visas neskaidrības vienmēr tiek atrisinātas ātri un efektīvi.

Ja tu esi vietējais tirgotājs, dizaineris vai uzņemējs Latvijā, izmēgini Storby savu preču pārdošanai! Izvietojot preces Storby, neveidojas nekādas saistības vai pienākumi. Ja lapas darbība vai funkcionalitāte tevi neapmierinās, vienmēr varēsi sazināties ar mums, lai rastu risinājumu, vai izņemt savas preces bez nekādiem zaudējumiem!

Rāda visus 8 rezultātus