Press "Enter" to skip to content

Privātuma politika

Pēdējo reizi pārskatīts 06.05.2020

Paldies, ka izvēlējāties kļūt par Storby biedru. Mēs esam apņēmušies aizsargāt jūsu personisko informāciju un tiesības uz privātumu. Ja jums ir kādi jautājumi vai bažas par mūsu politiku vai praksi attiecībā uz jūsu personīgo informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@storby.lv.

Apmeklējot mūsu vietni un izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs uzticat mums savu personīgo informāciju. Mēs jūsu privātumu uztveram ļoti nopietni. Šeit mēs aprakstām savu privātuma politiku. Mēs cenšamies jums pēc iespējas skaidrāk izskaidrot, kādu informāciju mēs vācam, kā mēs to izmantojam un kādas tiesības jums saistībā ar to ir. Mēs ceram, ka šo rūpīgi izlasīsiet, jo raksts satur jums svarīgu informāciju. Ja šajā privātuma politikā ir kādi noteikumi, kuriem jūs nepiekrītat, lūdzu, pārtrauciet mūsu un mūsu pakalpojumu izmantošanu.

Šī konfidencialitātes politika attiecas uz visu informāciju, kas savākta, izmantojot mūsu un / vai jebkurus saistītus pakalpojumus, pārdošanu, mārketingu vai pasākumus (šajā konfidencialitātes politikā mēs tos kolektīvi dēvējam par “Vietnēm“).

Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo konfidencialitātes politiku, jo tā palīdzēs jums pieņemt apzinātus lēmumus par personīgās informācijas dalīšanu ar mums.

————————

Kādu informāciju mēs ievācam?

Personīgā informācija, kuru jūs mums atklājat

Īsumā: Mēs apkopojam personisko informāciju, kuru jūs mums sniedzat, piemēram, vārdu, adresi, kontaktinformāciju, paroles un drošības datus un informāciju par maksājumiem.

Mēs apkopojam personisku informāciju, kuru jūs mums brīvprātīgi sniedzat, reģistrējoties, lai izteiktu interesi iegūt informāciju par mums vai mūsu produktiem un pakalpojumiem, piedaloties aktivitātēs (piemēram, ziņojumu ievietošana mūsu tiešsaistes forumos, dalība konkursos vai dāvanu izlozēs) vai kā citādi sazināties ar mums.

Personīgā informācija, ko mēs apkopojam, ir atkarīga no jūsu mijiedarbības konteksta un no jūsu izdarītajām izvēlēm, kā arī no jūsu izmantotajiem produktiem un funkcijām. Mūsu apkopotajā personiskajā informācijā var ietilpt šāda informācija:

Vārds un kontaktinformācija. Mēs apkopojam jūsu vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi, pasta adresi, tālruņa numuru un citu līdzīgu kontaktinformāciju.

Login dati. Mēs apkopojam paroles, padomus parolēm un līdzīgu drošības informāciju, ko izmanto autentificēšanai un piekļuvei kontam.

Maksājuma dati. Mēs apkopojam datus, kas nepieciešami jūsu maksājuma apstrādei, ja veicat pirkumus, piemēram, maksājuma instrumenta numuru (piemēram, kredītkartes numuru) un drošības kodu, kas saistīts ar jūsu maksājuma instrumentu. Visus maksājuma datus glabā mūsu maksājumu apstrādātājs, un jums vajadzētu pārskatīt tās privātuma politikas un tieši sazināties ar maksājumu apstrādātāju, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem.

Visai personiskajai informācijai, kuru jūs mums sniedzat, ir jābūt patiesai, pilnīgai un precīzai, un jums jāpaziņo mums par visām šādas personiskās informācijas izmaiņām.

Automātiski ievākta informācija

Īsumā: Daļa informācijas, piemēram, IP adrese un / vai pārlūka un ierīces parametri, tiek ievākta automātiski, kad jūs apmeklējat mūsu vietni.

Daļa informācijas, piemēram, IP adrese un / vai pārlūka un ierīces parametri, tiek savākta automātiski, kad jūs apmeklējat mūsu vietni. Šī informācija neatklāj jūsu identitāti (piemēram, jūsu vārdu vai kontaktinformāciju), bet var ietvert informāciju par ierīci un lietošanu, piemēram, jūsu IP adresi, pārlūka un ierīces raksturlielumus, operētājsistēmu, valodas preferences, atsauces URL, ierīces nosaukumu, valsti, atrašanās vietu , informācija par to, kā un kad jūs izmantojat mūsu un citu tehnisko informāciju. Šī informācija galvenokārt ir nepieciešama, lai uzturētu mūsu vietnes drošību un darbību, kā arī iekšējās analīzes un pārskatu sniegšanas nolūkos.

Tāpat kā daudzi uzņēmumi, mēs arī apkopojam informāciju, izmantojot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas.

Informācija, kas ievākta no citiem avotiem

Īsumā: Mēs varam vākt ierobežotus datus no publiskām datu bāzēm, mārketinga partneriem un citiem ārējiem avotiem.

Mēs varam iegūt informāciju par jums no citiem avotiem, piemēram, publiskām datu bāzēm, kopīgiem mārketinga partneriem, kā arī no citām trešajām pusēm. Informācijas piemēri, ko mēs saņemam no citiem avotiem, ir šādi: informācija par sociālo mediju profilu; mārketinga potenciālie klienti un meklēšanas rezultāti un saites, ieskaitot maksas sarakstus (piemēram, sponsorētās saites).

————————

Vai jūsu informācija tiks dalīta ar citiem?

Īsumā: Mēs kopīgojam informāciju tikai ar jūsu piekrišanu, lai ievērotu likumus, aizsargātu jūsu tiesības vai izpildītu biznesa saistības.

Mēs varam apstrādāt vai koplietot datus, balstoties uz šādu juridisko pamatu:

 • Piekrišana: Mēs varam apstrādāt jūsu datus, ja esat mums devis īpašu piekrišanu izmantot jūsu personisko informāciju noteiktam mērķim.
 • Pamatotas intereses Mēs varam apstrādāt jūsu datus, kad tas ir pamatoti nepieciešams, lai sasniegtu mūsu likumīgās biznesa intereses.
 • Līguma izpilde: Ja mēs ar jums esam noslēguši līgumu, mēs varam apstrādāt jūsu personisko informāciju, lai izpildītu mūsu līguma nosacījumus.
 • Juridiskie pienākumi: Mēs varam atklāt jūsu informāciju gadījumos, ja mums tas tiek pieprasīts, pamatojoties uz likumu, lai ievērotu piemērojamos likumus, valdības pieprasījumus, tiesas procesu, tiesas rīkojumu vai tiesvedību, piemēram, atbildot uz tiesas rīkojumu vai tiesas pavēsti (ieskaitot atbildi) valsts iestādēm, lai izpildītu valsts drošības vai tiesībaizsardzības prasības).
 • Vitālas intereses: Mēs varam atklāt jūsu informāciju, ja mēs uzskatām, ka ir jāizmeklē, jānovērš vai jārīkojas saistībā ar iespējamiem mūsu politikas pārkāpumiem, aizdomām par krāpšanu, situācijām, kas saistītas ar iespējamiem draudiem jebkuras personas drošībai un nelikumīgām darbībām, vai kā pierādījumu tiesvedībā, kurā mēs esam iesaistīti.

Konkrētāk, mums var būt nepieciešams apstrādāt jūsu datus vai dalīties ar jūsu personisko informāciju šādās situācijās:

 • Pārdevēji, konsultanti un citi trešo personu pakalpojumu sniedzēji. Mēs varam koplietot jūsu datus ar trešo pušu pārdevējiem, pakalpojumu sniedzējiem, būvuzņēmējiem vai aģentiem, kuri veic pakalpojumus mūsu labā vai mūsu vārdā un kuriem ir nepieciešama piekļuve šādai informācijai, lai veiktu šo darbu. Piemēram: maksājumu apstrādi, datu analīzi, e-pasta piegādi, mitināšanas pakalpojumus, klientu apkalpošanu un mārketinga pasākumus. We may allow selected third parties to use tracking technology on our site, which will enable them to collect data about how you interact with Site the over time. Šī informācija var izmantota, lai analizētu un izsekotu datus, noteiktu noteikta satura popularitāti un labāk izprastu tiešsaistes aktivitātes. Ja vien šajā politikā nav aprakstīts, mēs jūsu reklāmas nolūkos nedalāmies, nepārdodam, īrējam un netirgojam nevienu jūsu informāciju ar trešajām personām.
 • Uzņēmējdarbības nodošana. Mēs varam dalīties vai nodot jūsu informāciju saistībā ar jebkādu apvienošanos, uzņēmuma aktīvu pārdošanu, finansēšanu vai visa mūsu biznesa vai tā daļas iegādi citam uzņēmumam vai to laikā.
 • Trešo pušu reklāmdevēji. Mēs varam izmantot trešo personu reklāmas uzņēmumus, lai rādītu reklāmas, kad jūs apmeklējat mūsu vietni. Šie uzņēmumi var izmantot informāciju par mūsu vietņes un citu vietņu apmeklējumiem, kas ietverti tīmekļa sīkdatnēs un citās izsekošanas tehnoloģijās, lai piedāvātu reklāmas par jums interesējošām precēm un pakalpojumiem.
 • Saistītie uzņēmumi. Mēs varam dalīties jūsu informācijā ar ar mums saistītiem uzņēmumiem, un tādā gadījumā mēs prasīsim, lai tie ievēro šo konfidencialitātes politiku. Pie ar mums saistītiem uzņēmumiem pieder mūsu mātesuzņēmums un visi meitasuzņēmumi, kopuzņēmuma partneri vai citi uzņēmumi, kurus mēs kontrolējam vai kuri ir kopā ar mums.
 • Biznesa partneri. Mēs varam dalīties jūsu informācijā ar mūsu biznesa partneriem, lai piedāvātu jums noteiktus produktus, pakalpojumus vai akcijas.
 • Citi lietotāji. Kad jūs kopīgojat personisko informāciju vai citādāk mijiedarbojaties ar mūsu vietnes publiskajām zonām, šādu personīgo informāciju var apskatīt visi lietotāji, un tā var tikt nepārtraukti publiski izplatīta ārpus mūsu vietnes.

————————

Vai mēs izmantojam sīkdatnes vai citas izsekošanas tehnoloģijas?

Īsumā: Mēs izmantojam sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai ievāktu un saglabātu jūsu informāciju.

Ja atstājat komentāru mūsu saitā, jūs varat izvēlēties saglabāt savu vārdu un epastu lapas sīkdatnēs. Tas ir jūsu ērtībai, lai jums šī informācija nevūtu jāievada nākotnē. Sīkdatnes tiks glabātas vienu gadu.

ja jums jau ir konts, no kura east ielogojies saitā, uzliksim pagaidu sīkdatni, lai pārliecinātos, vai jūsu pārlūks tos atļauj. Sīkdatnēs netiek glabāta nekāda personīgā informācija un tie tiek izdzēsti pēcpārlūka aizvēršanas.

Ieejot jūsu profilā, sīkdatnes saglabās jūsu login informāciju un izdarītās izvēles. Login sīkdatnes tiek glabātas divus gadus un izdaritās izvēles – gadu. ja izvēlēties “Atcerēties mani”, jūsu login informācija tiks glabāta divas nedēļas. ja iziesiet no sava profila, login sīkdatnes tiks izdzēstas.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu / komentāru, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāta papildu sīkdatne. Šajās sīkdatnēs netiek saglabāta jūsu personīgā informācija. Tās tikai norāda raksta ID. Tās tiek izdzēsts pēc vienas dienas.

————————

Vai jūsu informācija tiek eksportēta uz ārzemēm?

Īsumā: Mēs varam pārsūtīt, uzglabāt un apstrādāt jūsu informāciju ārzemēs.

Mūsu serveri atrodas Latvijā. Ja piekļūstat mūsu vietnei no citas valsts, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu informācija var tikt pārsūtīta, glabāta un apstrādāta mūsu telpās un pie trešajām pusēm, ar kurām mēs varam dalīties jūsu personīgajā informācijā.

Ja esat Eiropas Ekonomikas zonas iedzīvotājs, šīm valstīm, iespējams, nav datu aizsardzības vai citu tik pilnīgu likumu kā jūsu valstī. Tomēr mēs veiksim visus nepieciešamos pasākumus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju saskaņā ar šo privātuma politiku un piemērojamajiem likumiem.

————————

Kāda ir mūsu nostāja saistībā ar trešo pušu vietnēm?

Īsumā: Mēs neesam atbildīgi par jebkādas informācijas drošību, kuru jūs kopīgojat ar trešo personu pakalpojumu sniedzējiem, kuri reklamē, bet nav saistīti ar mūsu vietnēm.

Vietnē var būt trešo personu sludinājumi, kas nav saistīti ar mums un kas var būt saistīti ar citām vietnēm, tiešsaistes pakalpojumiem vai mobilajām lietojumprogrammām. Mēs nevaram garantēt to datu drošību un privātumu, kurus jūs sniedzat trešām personām. Uz šo privātuma politiku neattiecas nekādi dati, ko apkopojušas trešās puses. Mēs neatbildam par trešo personu, ieskaitot citas vietnes, pakalpojumus vai lietojumprogrammas, saturu uz kuru var vest mūsu vietne. Jums vajadzētu pārskatīt šādu trešo personu politikas un tieši sazināties ar tām, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem.

————————

Cik ilgi mēs glabājam jūsu informāciju?

Īsumā: Mēs glabājam jūsu informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai izpildītu šajā privātuma politikā noteiktos mērķus, ja vien likumā nav noteikts citādi.

Mēs jūsu personīgo informāciju glabāsim tikai tik ilgi, cik tas būs nepieciešams šajā privātuma politikā noteiktajiem mērķiem, ja vien likumā nav paredzēts vai atļauts ilgāks glabāšanas periods (piemēram, nodokļu, grāmatvedības vai citas juridiskas prasības).

Ja mums vairs nav likumīgas uzņēmējdarbības nepieciešamības apstrādāt jūsu personisko informāciju, mēs to izdzēsīsim vai anonimizēsim, vai, ja tas nebūs iespējams (piemēram, tāpēc, ka jūsu personiskā informācija ir glabāta rezerves arhīvos), tad mēs to droši glabāsim un izolēsim no jebkādas turpmākas apstrādes, līdz ir iespējama dzēšana.

————————

Kā mēs pasargājam jūsu datus?

Īsumā: Mūsu mērķis ir aizsargāt jūsu personisko informāciju, izmantojot organizatorisko un tehnisko drošības pasākumu sistēmu.

Mēs esam ieviesuši atbilstošus tehniskos un organizatoriskos drošības pasākumus, kas izstrādāti, lai aizsargātu jebkādu apstrādātas personiskās informācijas drošību. Tomēr, lūdzu, atcerieties arī to, ka mēs nevaram garantēt, ka pats internets ir 100% drošs. Lai gan mēs darīsim visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, personiskās informācijas pārsūtīšana jums un no mums ir uz jūsu paša atbildību. Pakalpojumiem vajadzētu piekļūt tikai drošā vidē.

————————

Kādas ir jūsu tiesības?

Īsumā: Dažos reģionos, piemēram, Eiropas Ekonomikas zonā, jums ir tiesības, kas ļauj labāk piekļūt personīgajai informācijai un kontrolēt to. Jebkurā laikā varat pārskatīt, mainīt vai dzēst savu kontu.

Dažos reģionos (piemēram, Eiropas Ekonomikas zonā) jums ir noteiktas tiesības saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības likumiem. Tie var ietvert tiesības (i) pieprasīt piekļuvi un iegūt jūsu personiskās informācijas kopiju, ii) pieprasīt labojumus vai dzēšanu; (iii) ierobežot jūsu personiskās informācijas apstrādi; un, iv) ja attiecināms, – datu pārnesamību. Noteiktos apstākļos jums var būt arī tiesības iebilst pret jūsu personiskās informācijas apstrādi. Mēs apsvērsim un darbosimies pēc jebkura pieprasījuma saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības likumiem.

Ja mēs paļaujamies uz jūsu piekrišanu apstrādāt jūsu personisko informāciju, jums ir tiesības jebkurā laikā to atsaukt. Tomēr ņemiet vērā, ka tas neietekmēs apstrādes likumību pirms tās atsaukšanas.

Ja jūs dzīvojat Eiropas Ekonomikas zonā un uzskatāt, ka mēs nelikumīgi apstrādājam jūsu personisko informāciju, jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību vietējai datu aizsardzības uzraudzības iestādei. Viņu kontaktinformāciju varat atrast šeit: http://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm

Konta informācija

Ja jūs jebkurā laikā vēlaties pārskatīt vai mainīt informāciju savā kontā vai pārtraukt konta darbību, varat to izdarīt.

Pēc jūsu pieprasījuma pārtraukt jūsu konta darbību mēs deaktivizēsim vai izdzēsīsim jūsu kontu un informāciju no mūsu aktīvajām datu bāzēm. Tomēr daļu informācijas var saglabāt mūsu failos, lai novērstu krāpšanu, problēmu novēršanu, palīdzību izmeklēšanā, mūsu lietošanas noteikumu izpildi un / vai likuma prasību ievērošanu.

————————

Kontroles pasākumi “Do-not-track” funkcijām

Lielākajā daļā tīmekļa pārlūkprogrammu, kā arī dažās mobilajās operētājsistēmās un mobilajās lietojumprogrammās ir ietverta anti-izsekošanas (DNT) funkcija vai iestatījums, kuru varat aktivizēt, lai norādītu uz jūsu privātuma izvēli, lai dati par jūsu tiešsaistes pārlūkošanas darbībām netiktu uzraudzīti un apkopoti. Nav pabeigts vienots tehnoloģiju standarts DNT signālu atpazīšanai un ieviešanai. Pašlaik mēs nereaģējam uz DNT pārlūka signāliem vai citiem mehānismiem, kas automātiski paziņo par jūsu izvēli netikt izsekoti tiešsaistē. Ja tiks pieņemts tiešsaistes izsekošanas standarts, kas mums jāievēro nākotnē, mēs par šo praksi informēsim šīs privātuma politikas pārskatītajā versijā.

————————

Vai mēs atjauninām šo politiku?

Īsumā: Jā, mēs atjaunināsim šo politiku pēc nepieciešamības, lai saglabātu atbilstību attiecīgajiem likumiem.

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt šo konfidencialitātes politiku. Atjauninātajā versijā tiks norādīts atjaunināts datums “Pārskatīts”, un atjauninātā versija stāsies spēkā, tiklīdz būs pieejama. Ja mēs veiksim būtiskas izmaiņas šajā privātuma politikā, mēs varam jūs informēt, vai nu pamanāmā veidā ievietojot paziņojumu par šādām izmaiņām, vai arī tieši nosūtot jums paziņojumu. Mēs iesakām jums regulāri pārskatīt šo privātuma politiku, lai saņemtu informāciju par to, kā mēs aizsargājam jūsu informāciju.

Jebkādu pārpratumu gadījumā, kas radušies saistībā ar storby.lv privātuma politikas tulkojumu latviešu, angļu, krievu valodās, virsroku ņems latviešu valodas versija.

© Storby 2021
X