Press "Enter" to skip to content
Madaras Handmades
Madaras Handmades

Madaras Handmades


petrovicamadara@gmail.com

Sveiki, te es Madara. Esmu sava zīmola MadarasHandmades radītāja un veidotāja. Esmu radoša persona, kas dzīvojas un vējojas savā dzimtajā pilsētā Liepājā, kur īstenota arī ideja par savu zīmolu.  Ideja par savu rokdarbu zīmolu man radās jau pirms sešiem gadiem, bet tā nopietni un aktīvi tas darbojas pēdējos divus gadus radot un pilnveidojot to ar jaunu rotu piedāvājumu ik dienu!

Manā piedāvājumā ir dabīgo kristālu auskari un citi aksesuāri, kas radīti skaistiem svētkiem un košākai ikdienai! Katra rota izstrādāta no sirds un pieejama vienā eksemplārā. Katram dabīgajam akmentiņam ir sava enerģija, savs dziedināšanas spēks. MadarasHandmades rotu piedāvājumā atradīsi arī dažādus dabīgo akmeņu auskarus un kaklarotas, kas kļūs par Tavu mīļāko rotu un talismanu! Kāpēc tieši dabīgie akmeņi ir pamata rotu piedāvājumā? Jo man kā radītājai saista viss interesantais un citādais, kādi ir arī dabīgie akmeņi un kristāli – katrs ar savu stāstu, nozīmi un enerģiju! Kādu veidoju arī savu zīmolu MadarasHandmades.

 

Man prieks, par ikkatru, kurš izvēlas tieši MadarasHandmades rotas, lai iepriecinātu sevi, vai kādu sev mīļo cilvēku īpašā brīdī vai svētkos, ko ļoti novērtēju, kas nozīmē, ka arī atbalsti #ražotslatvijā!

Katra mana rota tiek radīta ar priekpilnu sajūtu no tās izgatavošanas brīdim līdz iesaiņošanai un nogādāšanai pie jums.

Katram novēlu baudīt katras piedzīvotās dienas mirkļus kā viss īpašākos un krāsas kā viss košākās!

Ar sveicieniem,
Madara

© Storby 2021
X